Hotel Prajer

ubytovanie Vodnany
 

*** Hotel Prajer / ubytovanie Vodnany

Hotel Vodnany Prajer
Hotel Prajer sa nachádza v rohu hlavného námestia Svobody v kúpeľnom mestečku Vodňany. Vodňany ležia v severozápadnom okraji Českobudějovicka v blízkosti rieky Blanice 30 km od Českých Budějovíc, na pol cesty z z Českých Budějovic do Strakonic alebo Písku.

Hotel Prajer Vodňany ubytovanie :
K ubytování Vám tu ponúknu 5 dvojposteľových izieb, 5 trojposteľových izieb a 1 apartmán s kuchynským kútom. Vo všetkých izbách je telefón, internet, TV, satelit. 1x bezbariérová izba, 2x izba s vaňou, 9x izba so sprchovacím kútom. Možnosť prístelky. Prístup do izieb je zabezpečený čipovými kartami. Raňajky v cene ubytovania servírujú v hotelovej reštaurácii.

Vodňany Hotel Ubytovanie Prajer Reštaurácia :
Reštaurácia s kapacitou 80 miest a s príjemným interiérom ponúka jedlá českej i medzinárodnej kuchyne a pre túto oblasť typické rybacie špeciality. Bohatá ponuka vo vinotéke. Reštaurácia má aj detský kútik, krb a terasu.

Hotel Prajer ubytovanie Vodňany služby :
Spoločné priestory sú strážené kamerovým systémom. K dispozícii je platené parkovisko v bezprostrednej blízkosti hotela, parkovisko zdarma je asi 150 m od hotela. Vlakové nádražie je cca 200 m, autobusová stanica 150 m od hotela.

Dovolenka južné Čechy Hotel Prajer ubytovanie Vodňany turistika :
Navštívte známe hrady a zámky v okolí - Hluboká nad Vltavou, Kratochvíle, Helfenburk ... Kúpalisko - Pražák, Olešník. ZOO v Hlubokej nad Vltavou alebo Krokodýlí ZOO Protivín. Vodňany - Bowling, Tenis. Golf Kestřany a Hluboká. Vyhliadkové lety - Strunkovice nad Blanicí, Strakonice, Hosín. Jazda na koni - Vodňanská Hory, Stožice a Netolice. Cyklotrasy - Cesta na Lomec (26 km), Keby bol Bavorov (18 km), Libějovické zámky (14,5 km).... a ďalšie. Náučné chodníky.
Hotel Vodnany Prajer - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Vodnany Prajer - hotel má reštauráciuHotel Vodnany Prajer - hotel má vináreňHotel Vodnany Prajer - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Vodnany Prajer - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Vodnany Prajer - možnosť pripojenia na internetHotel Vodnany Prajer - k dispozícii letná terasaHotel Vodnany Prajer - k dispozícii kavareňHotel Vodnany Prajer - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Vodnany Prajer - akceptuje creditné karty VISAHotel Vodnany Prajer - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Vodnany Prajer - akceptuje creditné karty JCBHotel Vodnany Prajer - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Vodnany Prajer - tenis - v blízkosti hotelaHotel Vodnany Prajer - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Vodnany Prajer - Iybz sú vybavené televízoromHotel Vodnany Prajer - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Vodnany Prajer - Izby s vlastnou toaletouHotel Vodnany Prajer - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: